INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna Oświetlenie wewnętrzne Lampy Ścienne - Kinkiety
Filtrowanie

Cena
Przedział cenowy:

Lampy Ścienne - Kinkiety

94.90 zł 169.90 zł
Kinkiet K1/1 Saturn Classic Chrom
20.40 zł
Kinkiet K1/1 Saturn Patyna
22.80 zł
Kinkiet K1/2 Classic Drewno Dąb Jasny
20.30 zł
Kinkiet K1/2 Classic Drewno Sosna
20.30 zł
LAMPA ŚCIENNA KINKIET LOFTOWY FABI
179.00 zł
LAMPA ŚCIENNA KINKIET NOWOCZESNY 049-2
299.00 zł
KINKIET LAMPA ŚCIENNA LOFT NUBI
169.00 zł
LAMPA ŚCIENNA KINKIET 081018-1
139.00 zł
LAMPA ŚCIENNA KINKIET CZARNY FABIONE W1
199.00 zł
LAMPA ŚCIENNA KINKIET CZARNY FABIONE W2
299.00 zł
LAMPA ŚCIENNA KINKIET FONTENEA W1
199.00 zł
 
123 

Jednym z najbardziej efektywnych rodzajów opraw oświetleniowych są Kinkiety, które są cenione za specyficzny rodzaj emitowanego przez nie światła nadającego pomieszczeniom kameralny wygląd i podkreślające określone elementy wnętrza.

Kinkiety mogą zostać dopasowane do dowolnej aranżacji wnętrz, zarówno o klasycznym jak i nowoczesnym charakterze. Wspaniale sprawdzając się na klatkach schodowych, w korytarzach oraz jako oświetlenie luster. Ogromną zaletą tego rodzaju opraw jest to, że przy ich pomocy możemy oświetlić tylko te miejsca, które mamy zamiar wyeksponować.

Najczęściej spotykanymi rodzajami lamp kinkietowych są kinkiety sufitowe, kinkiety ścienne oraz kinkiety zewnętrzne. Wszystkie oferowane przez nas oprawy tego typu są kinkietami LED, ponieważ do każdej oprawy możemy zastosować nowoczesną żarówkę LED lub dany kinkiet posiada już wbudowane, zintegrowane źródła światła LED.

Kinkiety do łazienki

Najczęstszym sposobem zastosowania tych źródeł światła są ścienne kinkiety łazienkowe. Ze względu na swój uniwersalny charakter mogą zostać zamontowane dosłownie wszędzie – popularną opcją jest umieszczanie kinkietu nad lustrem, chociaż ze względu na swoją wodoszczelność mogą być umiejscowione nad wanną bądź nad kabiną prysznicową.

Kinkiety do sypialni

Ze względu na podstawową rolę sypialni, jako miejsca przeznaczonego do snu oraz wypoczynku, kinkiet sypialniany nie powinien emitować rzęsistego, oślepiającego światła, a takie które będzie wyciszać i skłaniać do odpoczynku oraz relaksu. Kinkiet ścienny jest doskonałym zamiennikiem lampki nocnej, przez to, że daje wystarczająco dużo światła, by umożliwić czytanie w łóżku. Jeśli ma on pełnić tą funkcję warto zamontować dwa, po jednym z każdej strony łóżka, tak aby nie przeszkadzał śpiącej z nami osobie.

Najbardziej cenionymi opcjami kolorystycznymi są kinkiet czarny oraz kinkiet biały, których uniwersalność pozwoli na zastosowanie tych opraw w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego styl.