Strona główna Oświetlenie wewnętrzne Lampy Ścienne - Kinkiety
Filtrowanie
Cena
Przedział cenowy:

Kinkiety wewnętrzne do salonu

Kinkiet ścienny LED

Technologia LED na stałe zadomowiła się w polskiej rzeczywistości. Tradycyjne żarówki są powszechnie wymieniane właśnie na tego typu – zarówno w przestrzeni publicznej, jak i domach i mieszkaniach, a także biurach, fabrykach, zakładach. Coraz częściej spotyka się takie rozwiązania jak kinkiety ścienne, które wyróżniają się funkcjonalnością i atrakcyjnym designem. Są na tyle uniwersalne, że można z powodzeniem zamontować je dosłownie w każdym pomieszczeniu z myślą o różnych funkcjach – równie dobrze nadaje się bowiem jako oświetlenie do czytania umieszczone na ścianie w salonie, do łazienki, aby oświetlać lustro czy w korytarzu w celach estetycznych.

Kinkiet na wysięgniku

Oświetlenie powinno być nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale również praktyczne. Ten warunek spełniają kinkiety na wysięgniku, których kierunek świecenia da się łatwo regulować. Po montażu wystarczy jednym ruchem ręki przesunąć ramię, żeby skierować wiązkę tam, gdzie się chce. To bardzo użyteczna funkcja, dzięki której można łatwo zmienić zastosowanie kinkietu. Pokaż wiecej opisu >>

Kinkiet Jerry
122.00 zł
Kinkiet Victor
122.00 zł
Kinkiet Alan
158.01 zł
Kinkiet Albert
124.44 zł
Kinkiet Aron
107.99 zł
Kinkiet Bruno
190.99 zł
Kinkiet Doli biały
55.39 zł
Kinkiet Edgar
104.55 zł
Kinkiet Gavi
119.00 zł
Kinkiet Gissi
103.00 zł
Kinkiet Harold
122.00 zł
Kinkiet Irwin
113.00 zł
Kinkiet Kris
113.00 zł
 
12345 

Jednym z najbardziej efektywnych rodzajów opraw oświetleniowych są Kinkiety, które są cenione za specyficzny rodzaj emitowanego przez nie światła nadającego pomieszczeniom kameralny wygląd i podkreślające określone elementy wnętrza.

Kinkiety mogą zostać dopasowane do dowolnej aranżacji wnętrz, zarówno o klasycznym jak i nowoczesnym charakterze. Wspaniale sprawdzając się na klatkach schodowych, w korytarzach oraz jako oświetlenie luster. Ogromną zaletą tego rodzaju opraw jest to, że przy ich pomocy możemy oświetlić tylko te miejsca, które mamy zamiar wyeksponować.

Najczęściej spotykanymi rodzajami lamp kinkietowych są kinkiety sufitowe, kinkiety ścienne oraz kinkiety zewnętrzne. Wszystkie oferowane przez nas oprawy tego typu są kinkietami LED, ponieważ do każdej oprawy możemy zastosować nowoczesną żarówkę LED lub dany kinkiet posiada już wbudowane, zintegrowane źródła światła LED.

Kinkiety do łazienki

Najczęstszym sposobem zastosowania tych źródeł światła są ścienne kinkiety łazienkowe. Ze względu na swój uniwersalny charakter mogą zostać zamontowane dosłownie wszędzie – popularną opcją jest umieszczanie kinkietu nad lustrem, chociaż ze względu na swoją wodoszczelność mogą być umiejscowione nad wanną bądź nad kabiną prysznicową.

Kinkiety do sypialni

Ze względu na podstawową rolę sypialni, jako miejsca przeznaczonego do snu oraz wypoczynku, kinkiet sypialniany nie powinien emitować rzęsistego, oślepiającego światła, a takie które będzie wyciszać i skłaniać do odpoczynku oraz relaksu. Kinkiet ścienny jest doskonałym zamiennikiem lampki nocnej, przez to, że daje wystarczająco dużo światła, by umożliwić czytanie w łóżku. Jeśli ma on pełnić tą funkcję warto zamontować dwa, po jednym z każdej strony łóżka, tak aby nie przeszkadzał śpiącej z nami osobie.

Najbardziej cenionymi opcjami kolorystycznymi są kinkiet czarny oraz kinkiet biały, których uniwersalność pozwoli na zastosowanie tych opraw w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego styl.


Lampy Ścienne - Kinkiety
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 4 ocen