Strona główna Oświetlenie wewnętrzne Lampy stojące (podłogowe)

Lampy stojące (podłogowe)

Hurtownia oświetlenia Elektrosalon to miejsce, gdzie znajdują się stylowe, designerskie gustowne i nowoczesne stojące lampy podłogowe do salonu, sypialni, garderoby i innych pomieszczeń zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. Mamy produkty wielu renomowanych i cenionych marek. Oferowane wyroby są zróżnicowane pod względem:

  • wielkości i kształtu (proste, paraboliczne, niesymetryczne),
  • kolorystyki (stonowanej, jaskrawej, jasnej, ciemnej),
  • liczby żarówek (jedno- i wielopunktowe),
  • emitowanej barwy światła (ciepłej, zimnej, neutralnej),
  • materiału wykonania (drewna, szkła, tworzywa, stali nierdzewnej, aluminium),
  • mobilności (stacjonarne i ruchome).

Różnorodność modeli pozwala optymalnie dobrać stojące oświetlenie do stylistyki każdego typu salonu: minimalistycznego, skandynawskiego rustykalnego, industrialnego, nowojorskiego, nowoczesnego, orientalnego, awangardowego, glamour czy retro. Nie wiesz, jaka lampa podłogowa będzie pasowała do Twojego wnętrza? Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią pomogą!

Lampa stojąca Fabio
358.00 zł
Lampa stojąca Leone
358.00 zł
Lampa stojąca Nemia
358.00 zł
 
12 

Jednymi z najczęściej wybieranych rodzajów lamp są lampy stojące, cenione za łatwość montażu i przenoszenia, spośród których możemy wyróżnić:

Lampy stojące do salonu

Salon jest miejscem, w którym spędzamy największą ilość czasu, dlatego dobór lampy stojącej jest tubardzo ważny. Powinna ona pasować do stylu mebli, uzupełniać wystrój i wypełniać pomieszczenieciepłym, domowym światłem, które sprawi, że domownicy będą czuli się w nim dobrze, a goście będąchcieli do niego wrócić.

Szukając lampy stojącej do salonu musimy wziąć pod uwagę rodzaj aktywności,jaką w nim prowadzimy, a co za tym idzie żarówek – jedne sprawdzą się przy pracy na laptopie, drugieprzy oglądaniu telewizji, a jeszcze inne przy czytaniu czy odpoczynku.

Lampy stojące do sypialni

Ustawiając lampę stojącą w sypialni, zadbajmy o to by podkreślała ona atmosferę tam panującą. ŻarówkaLED nie powinna być za jasna, ponieważ sypialnia służy jako miejsce wypoczynku i odprężenia,polecamy te o mocy 10 W o ciepłym świetle, jednak równie dobrze, podkreślając panujący w nim nastrójintymności, sprawdzą się żarówki o niższej mocy. Wielu z nas lubi czytać przed zaśnięciem albo oglądaćfilmy na tablecie, należy więc i to wziąć pod uwagę.

Lampy stojące podłogowe

Największą zaletą lamp stojących podłogowych jest to, że łatwo jest je przenieść, dostosowując do innegopomieszczenia, nie wymagają one mocowania do ściany, czy sufitu, dzięki czemu sami możemy jedowolnie ustawiać. Dlatego dobrze będzie na nie postawić, jeśli mamy w planach rearanżację, lubcałkowitą zmianę wystroju. Sprawdzą się zarówno w kącie, pośrodku ściany, za sofą, czy we wnęce,stanowiąc należyte źródło światła.


Lampy stojące (podłogowe)
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 2 ocen