INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna Oświetlenie wewnętrzne Lampy stojące (podłogowe)

Lampy stojące (podłogowe)

W przypadku oświetlenia wewnętrznego masz nieograniczony wybór pod kątem wydajności i estetyki akcesoriów. Lampy to integralny element wystroju, który w istotnym stopniu potrafi wpłynąć na charakter pomieszczenia. Z tego względu ich dobór stanowi istotną fazę komponowania wnętrz. Przy zakupie lamp, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich estetykę, ale również efektywność i energooszczędność. W naszym asortymencie znajdziesz liczne modele wiszące i stojące, które generują doskonałe oświetlenie w domu, a także wzbogacą design wnętrza. Sprawdź nasze lampy oświetleniowe wewnętrzne, które dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zapewniają najwyższy możliwy poziom widoczności, a jednocześnie przyjemne rozproszone ciepło, tworzące przytulną atmosferę.

LAMPA STOJĄCA PODŁOGOWA BIAŁA ADARRIO
549.00 zł
LAMPA STOJĄCA PODŁOGOWA BIAŁA CRUSE
499.00 zł
LAMPA STOJĄCA PODŁOGOWA BIAŁA PRIZZE
279.00 zł
LAMPA STOJĄCA PODŁOGOWA CZARNA LAPIDUS
649.00 zł
LAMPA STOJĄCA PODŁOGOWA CZARNA RIGORRIA
329.00 zł
Lampa Stojąca Podłogowa Fratte
279.00 zł
LAMPA STOJĄCA PODŁOGOWA MOSIĘŻNA AMOS
399.00 zł
LAMPA STOJĄCA PODŁOGOWA CZARNA NEGREDO
389.00 zł
LAMPA STOJĄCA PODŁOGOWA MASITO
269.00 zł
Lampa Stojąca Podłogowa Corsus Black
439.00 zł
Lampa Stojąca Podłogowa Evolio Chrom
429.00 zł
Lampa Stojąca Podłogowa Lapidus Biege
649.00 zł
Lampa Stojąca Podłogowa Talli
369.00 zł
LAMPA STOJĄCA PODŁOGOWA BIAŁA AZURRO B1
499.00 zł
LAMPA STOJĄCA PODŁOGOWA BIAŁA AZURRO C1
399.00 zł
LAMPA STOJĄCA PODŁOGOWA CZARNA PRIZZE
299.00 zł
LAMPA STOJĄCA PODŁOGOWA KREMOWA CORSUS
439.00 zł
LAMPA STOJĄCA PODŁOGOWA SREBRNA RIGORRIA
329.00 zł

Jednymi z najczęściej wybieranych rodzajów lamp są lampy stojące, cenione za łatwość montażu i przenoszenia, spośród których możemy wyróżnić:

Lampy stojące do salonu

Salon jest miejscem, w którym spędzamy największą ilość czasu, dlatego dobór lampy stojącej jest tubardzo ważny. Powinna ona pasować do stylu mebli, uzupełniać wystrój i wypełniać pomieszczenieciepłym, domowym światłem, które sprawi, że domownicy będą czuli się w nim dobrze, a goście będąchcieli do niego wrócić.

Szukając lampy stojącej do salonu musimy wziąć pod uwagę rodzaj aktywności,jaką w nim prowadzimy, a co za tym idzie żarówek – jedne sprawdzą się przy pracy na laptopie, drugieprzy oglądaniu telewizji, a jeszcze inne przy czytaniu czy odpoczynku.

Lampy stojące do sypialni

Ustawiając lampę stojącą w sypialni, zadbajmy o to by podkreślała ona atmosferę tam panującą. ŻarówkaLED nie powinna być za jasna, ponieważ sypialnia służy jako miejsce wypoczynku i odprężenia,polecamy te o mocy 10 W o ciepłym świetle, jednak równie dobrze, podkreślając panujący w nim nastrójintymności, sprawdzą się żarówki o niższej mocy. Wielu z nas lubi czytać przed zaśnięciem albo oglądaćfilmy na tablecie, należy więc i to wziąć pod uwagę.

Lampy stojące podłogowe

Największą zaletą lamp stojących podłogowych jest to, że łatwo jest je przenieść, dostosowując do innegopomieszczenia, nie wymagają one mocowania do ściany, czy sufitu, dzięki czemu sami możemy jedowolnie ustawiać. Dlatego dobrze będzie na nie postawić, jeśli mamy w planach rearanżację, lubcałkowitą zmianę wystroju. Sprawdzą się zarówno w kącie, pośrodku ściany, za sofą, czy we wnęce,stanowiąc należyte źródło światła.