Strona główna Oświetlenie przemysłowe Lampy Uliczne i Parkingowe LED
Filtrowanie
Cena
Przedział cenowy:

Lampy Uliczne i Parkingowe LED

Lampy uliczne LED / Lampy Drogowe LED / Lampy Prakingowe i Parkowe LED

Dostępne w naszym sklepie produkty mają zastosowanie nie tylko komercyjne, ale również do prywatnego użytku – można je wykorzystywać zarówno w miejscach publicznych, jak i na prywatnych działkach oraz posesjach. Ich najważniejszą cechą jest wykonanie w nowoczesnej technologii, która gwarantuje niski pobór prądu. Mowa o oświetleniu LED, które na polskich ulicach, drogach czy chodnikach. Lampy uliczne - drogowe oświetlają również parki, skwery i place. Lampy tego typu coraz częściej zastępują tradycyjne, wysłużone technologie o znacznie wyższym poziomie zużycia energii elektrycznej i o wiele gorszej trwałości. Pokaż wiecej opisu >>

Wydajne i energooszczędne Lampy Uliczne Drogowe i Parkingowe LED charakteryzują się wydajnością sięgającą nawet do 170 lumenów/W. Oznacza to, że przy niskim poborze mocy osiągają bardzo dużą wydajność świetlną.

Unikalną cechą powyższych lamp drogowych jest uniwersalny sposób montażu. Można je montować prostopadle do słupa lub równolegle wysięgnika z możliwością 10 stopniowej regulacji w każdym położeniu.

lampa uliczna led

Prezentowane lampy uliczne i parkingowe posiadają zamkniętą komorę układu optycznego i zasilania co powoduje, że te układy są odporne na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Bardzo łatwy montaż i nowoczesna elegancka stylistyka sprawiają, że te lampy cieszą się dużą popularnością u klientów.

Dodatkowym parametrem, jaki cechuje oferowane przez nas lampy uliczne i parkigowe jest klasa IK, która określa wytrzymałość mechaniczną oprawy. Klasa IK09 potwierdza że lampa jest odporna na udar o energii 10J czy uderzenie młotkiem o wadze 5kg z wysokości 20cm. Oznacza to że oprawa jest wandaloodporna.

Nasze lampy uliczne i parkingowe znajdują zastosowanie przede wszystkim do oświetlania dróg i ścieżek rowerowych, alejek, przejść dla pieszych, parkingów, placów itp. Jako polski producent dajemy na powyższe produkty aż 5 lat gwarancji.

Nasze lampy uliczne drogowe i parkowe produkowane są w całości w naszej fabryce w Rzeszowie. Przy ich produkcji współpracujemy z Politechniką Rzeszowską posiadającą profesjonalny sprzęt badający najważniejsze parametry oprawy, dlatego bez wahania, zdając sobie sprawę z ich jakości dajemy naszym klientom aż 5 lat gwarancji na bezawaryjne działanie tych opraw ulicznych.

Różnica pomiędzy lampą uliczną a parkingową polega na tym, że lampy te mają inny rozszył światła. Lampy uliczne mają za zadanie świecić wzdłóż drogi, a parkingowe powinny oświetlać możliwie największy obszar powierzchni przed sobą. Różnica świecenia lampy ulicznej i parkingowej pokazana jest poniżej.


rozkład światła w lampie ulicznej rozkład światła w lampie parkingowej
rys. 1 Rozkład światła lampy ulicznej rys. 2 Rozkład światła lampy parkingowej

Przykładowa realizacja projektu oświetlenia opartego na lampach led ulicznych i parkingowych

 

lampa uliczna parkingowa led nexus street lampa uliczna parkingowa led nexus street lampa uliczna parkingowa led nexus street

 

lampy uliczne /drogowe solarne

Ciekawą propozycją wśród lamp ulicznych LED jest Solarna Lampa Uliczna. Niezastąpiona, gdy nie mamy możliwości podciągnięcia dodatkowego okablowania. Tania w eksploatacji ponieważ nie pobiera energii elektrycznej. Lampa załącza się na wbudowany czujnik ruchu, a jej montaż jest niezwykle prosty. Można ją bez problemu zamontować ma maszcie lub ścianie budynku.


Lampy Uliczne i Parkingowe LED
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 5 ocen