INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna Oświetlenie przemysłowe Lampy Uliczne i Parkingowe LED
Filtrowanie

Cena
Przedział cenowy:

Lampy Uliczne i Parkingowe LED

Najwyższej jakości Lampy Uliczne oraz Lampy Parkingowe od polskiego producenta z 5-letnią gwarancją jakości. Prezentowane lampy posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i świetnie sprawdzają się zarówno jako oprawy inwestycyjne jak również do zastosowań domowych. Poniższe lampy uliczne i parkingowe charakteryzują się doskonałymi parametrami wydajnościowymi, co przekłada się na sporą oszczędność energii elektrycznej przy jednoczesnym uzyskaniu dużej mocy świetlnej. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na karcie produktu oraz w artykule pod listingiem produktów. Moce lamp są tak dobrane, by sprawdziły się w różnych miejscach w zależności od potrzeby. Najmniejsza moc to 34W (doskonale sprawdza się do oświetlania placów, podwórek, ścieżek, parkingów itp) preferowana wysokość słupa do tych lamp to od 4 do 8 metrów. Kolejne lampy uliczne / parkingowe mają moc 42W i 54W. Są to lampy, które możemy zastosować do oświetlenia większego placu czy parkingu oraz lokalnych dróg. Zalecana wysokość słupa do tych lamp wynosi od 6 do 10 metrów. Ostatnia seria to lampy o mocy 94W które idealnie sprawdzą się do oświetlenia dużych placów czy ulic. Wysokość słupa jaką rekomendujemy do tych lamp to od 9 do 12 metrów.

Wydajne i energooszczędne Lampy Uliczne i Parkingowe LED charakteryzują się wydajnością sięgającą nawet do 170 lumenów/W. Oznacza to, że przy niskim poborze mocy osiągają bardzo dużą wydajność świetlną.

Unikalną cechą powyższych lamp jest uniwersalny sposób montażu. Można je montować prostopadle do słupa lub równolegle wysięgnika z możliwością 10 stopniowej regulacji w każdym położeniu.

lampy uliczne parkingowe

Prezentowane lampy uliczne i parkingowe posiadają zamkniętą komorę układu optycznego i zasilania co powoduje, że te układy są odporne na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Bardzo łatwy montaż i nowoczesna elegancka stylistyka sprawiają, że te lampy cieszą się dużą popularnością u klientów.

Dodatkowym parametrem, jaki cechuje oferowane przez nas lampy uliczne i parkigowe jest klasa IK, która określa wytrzymałość mechaniczną oprawy. Klasa IK09 potwierdza że lampa jest odporna na udar o energii 10J czy uderzenie młotkiem o wadze 5kg z wysokości 20cm. Oznacza to że oprawa jest wandaloodporna.

Nasze lampy uliczne i parkingowe znajdują zastosowanie przede wszystkim do oświetlania dróg i ścieżek rowerowych, alejek, przejść dla pieszych, parkingów, placów itp. Jako polski producent dajemy na powyższe produkty aż 5 lat gwarancji.

Nasze lampy uliczne i parkowe produkowane są w całości w naszej fabryce w Rzeszowie. Przy ich produkcji współpracujemy z Politechniką Rzeszowską posiadającą profesjonalny sprzęt badający najważniejsze parametry oprawy, dlatego bez wahania, zdając sobie sprawę z ich jakości dajemy naszym klientom aż 5 lat gwarancji na bezawaryjne działanie tych opraw ulicznych.

Różnica pomiędzy lampą uliczną a parkingową polega na tym, że lampy te mają inny rozszył światła. Lampy uliczne mają za zadanie świecić wzdłóż drogi, a parkingowe powinny oświetlać możliwie największy obszar powierzchni przed sobą. Różnica świecenia lampy ulicznej i parkingowej pokazana jest poniżej.


rozkład światła w lampie ulicznej rozkład światła w lampie parkingowej
rys. 1 Rozkład światła lampy ulicznej rys. 2 Rozkład światła lampy parkingowej

Przykładowa realizacja projektu oświetlenia opartego na lampach ulicznych i parkingowych

 

lampa uliczna parkingowa led nexus street lampa uliczna parkingowa led nexus street lampa uliczna parkingowa led nexus street

 

lampy uliczne /drogowe solarne

Ciekawą propozycją wśród lamp ulicznych LED jest Solarna Lampa Uliczna. Niezastąpiona, gdy nie mamy możliwości podciągnięcia dodatkowego okablowania. Tania w eksploatacji ponieważ nie pobiera energii elektrycznej. Lampa załącza się na wbudowany czujnik ruchu, a jej montaż jest niezwykle prosty. Można ją bez problemu zamontować ma maszcie lub ścianie budynku.