INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna Oświetlenie przemysłowe Lampy Uliczne i Parkingowe LED
Filtrowanie
Cena
Przedział cenowy:

Lampy Uliczne i Parkingowe LED

Lampy uliczne LED

Dostępne w naszym sklepie produkty mają zastosowanie nie tylko wewnętrzne, ale również zewnętrzne – można je wykorzystywać zarówno w miejscach publicznych, jak i na prywatnych działkach oraz posesjach. Ich najważniejszą cechą jest wykonanie w nowoczesnej technologii, która gwarantuje niski pobór prądu. Mowa o oświetleniu LED, które na polskich ulicach, chodnikach, w parkach, na skwerach i placach coraz częściej zastępuje tradycyjne, wysłużone technologie o znacznie wyższym poziomie zużycia energii elektrycznej i o wiele gorszej trwałości.

Masowe przejście na nowoczesną technologię LED nie tylko przekłada się na oszczędność prądu, ale również przyczynia się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Wynika to z faktu, że lampa uliczna tego rodzaju może służyć nawet przez kilka długich lat, a więc nie generuje częstych odpadów, jak mało żywotne, tradycyjne żarówki. Co równie istotne, do produkcji zgromadzonych poniżej źródeł oświetlenia nie użyto rtęci, która ma negatywny wpływ na środowisko naturalne, a jest stosowana przy produkcji oświetlenia innego typu.

Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań, które wyróżniają się ekologią, a jednocześnie pozwalają na oszczędność energii elektrycznej, są lampy solarne. Ich działanie oparte jest na technologii fotowoltaicznej, która polega na pobieraniu energii słonecznej i konwertowaniu jej w prąd służący do zasilania sieci elektrycznej. Przekłada się to wprost na niższe rachunki za elektryczność i pozwala na wytworzenie prądu w całkowicie ekologiczny, przyjazdy dla środowiska sposób.

Oświetlenie Twojej ulicy lampą uliczną LED

To, jakiego rodzaju oświetlenie zastosuje się w przestrzeni publicznej, ma wpływ na wiele aspektów życia danej społecznej w dużej skali. Chodzi przede wszystkim o koszty oświetlenia i szkodliwość dla środowiska, która wynika z intensywnego poboru energii elektrycznej, a o takim można przecież mówić, gdy rozważa się oświetlenie ulic i placów. Dlatego władze samorządowe powinny inwestować w energooszczędne lampy uliczne LED, zastępując nimi przestarzałe, zasobożerne rozwiązania.

W naszym sklepie można zakupić to innowacyjne oświetlenie, które jest dostępne w atrakcyjnych cenach. Warto również sprawdzić inne kategorie, w których można przejrzeć m.in. nowoczesne plafony łazienkowe, kinkiety ścienne czy oczka podtynkowe.

Wydajne i energooszczędne Lampy Uliczne i Parkingowe LED charakteryzują się wydajnością sięgającą nawet do 170 lumenów/W. Oznacza to, że przy niskim poborze mocy osiągają bardzo dużą wydajność świetlną.

Unikalną cechą powyższych lamp jest uniwersalny sposób montażu. Można je montować prostopadle do słupa lub równolegle wysięgnika z możliwością 10 stopniowej regulacji w każdym położeniu.

lampy uliczne parkingowe

Prezentowane lampy uliczne i parkingowe posiadają zamkniętą komorę układu optycznego i zasilania co powoduje, że te układy są odporne na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Bardzo łatwy montaż i nowoczesna elegancka stylistyka sprawiają, że te lampy cieszą się dużą popularnością u klientów.

Dodatkowym parametrem, jaki cechuje oferowane przez nas lampy uliczne i parkigowe jest klasa IK, która określa wytrzymałość mechaniczną oprawy. Klasa IK09 potwierdza że lampa jest odporna na udar o energii 10J czy uderzenie młotkiem o wadze 5kg z wysokości 20cm. Oznacza to że oprawa jest wandaloodporna.

Nasze lampy uliczne i parkingowe znajdują zastosowanie przede wszystkim do oświetlania dróg i ścieżek rowerowych, alejek, przejść dla pieszych, parkingów, placów itp. Jako polski producent dajemy na powyższe produkty aż 5 lat gwarancji.

Nasze lampy uliczne i parkowe produkowane są w całości w naszej fabryce w Rzeszowie. Przy ich produkcji współpracujemy z Politechniką Rzeszowską posiadającą profesjonalny sprzęt badający najważniejsze parametry oprawy, dlatego bez wahania, zdając sobie sprawę z ich jakości dajemy naszym klientom aż 5 lat gwarancji na bezawaryjne działanie tych opraw ulicznych.

Różnica pomiędzy lampą uliczną a parkingową polega na tym, że lampy te mają inny rozszył światła. Lampy uliczne mają za zadanie świecić wzdłóż drogi, a parkingowe powinny oświetlać możliwie największy obszar powierzchni przed sobą. Różnica świecenia lampy ulicznej i parkingowej pokazana jest poniżej.


rozkład światła w lampie ulicznej rozkład światła w lampie parkingowej
rys. 1 Rozkład światła lampy ulicznej rys. 2 Rozkład światła lampy parkingowej

Przykładowa realizacja projektu oświetlenia opartego na lampach led ulicznych i parkingowych

 

lampa uliczna parkingowa led nexus street lampa uliczna parkingowa led nexus street lampa uliczna parkingowa led nexus street

 

lampy uliczne /drogowe solarne

Ciekawą propozycją wśród lamp ulicznych LED jest Solarna Lampa Uliczna. Niezastąpiona, gdy nie mamy możliwości podciągnięcia dodatkowego okablowania. Tania w eksploatacji ponieważ nie pobiera energii elektrycznej. Lampa załącza się na wbudowany czujnik ruchu, a jej montaż jest niezwykle prosty. Można ją bez problemu zamontować ma maszcie lub ścianie budynku.