Strona główna Oświetlenie przemysłowe Lampy Uliczne i Parkingowe LED
Filtrowanie
Cena
Przedział cenowy:

Lampy Uliczne i Parkingowe LED

Lampy uliczne LED / Lampy Drogowe LED / Lampy Parkingowe i Parkowe LED

Dostępne w naszym sklepie produkty mają zastosowanie nie tylko komercyjne, ale również do prywatnego użytku – można je wykorzystywać zarówno w miejscach publicznych, jak i na prywatnych działkach oraz posesjach. Ich najważniejszą cechą jest wykonanie w nowoczesnej technologii, która gwarantuje niski pobór prądu. Mowa o oświetleniu LED, które na polskich ulicach, drogach czy chodnikach. Lampy uliczne - drogowe oświetlają również parki, skwery i place. Lampy tego typu coraz częściej zastępują tradycyjne, wysłużone technologie o znacznie wyższym poziomie zużycia energii elektrycznej i o wiele gorszej trwałości. Pokaż wiecej opisu >>

Oświetlenie drogi, parkingu, parku - wydajność świetlna

Wydajne i energooszczędne Lampy Uliczne Drogowe i Parkingowe LED charakteryzują się wydajnością sięgającą nawet do 170 lumenów/W. Oznacza to, że przy niskim poborze mocy osiągają bardzo dużą wydajność świetlną.

Unikalną cechą powyższych lamp drogowych jest uniwersalny sposób montażu. Można je montować prostopadle do słupa lub równolegle wysięgnika z możliwością 10 stopniowej regulacji w każdym położeniu.

lampa uliczna led

Prezentowane lampy uliczne i parkingowe posiadają zamkniętą komorę układu optycznego i zasilania co powoduje, że te układy są odporne na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Bardzo łatwy montaż i nowoczesna elegancka stylistyka sprawiają, że te lampy cieszą się dużą popularnością u klientów.

Dodatkowym parametrem, jaki cechuje oferowane przez nas lampy uliczne i parkigowe jest klasa IK, która określa wytrzymałość mechaniczną oprawy. Klasa IK09 potwierdza że lampa jest odporna na udar o energii 10J czy uderzenie młotkiem o wadze 5kg z wysokości 20cm. Oznacza to że oprawa jest wandaloodporna.

Nasze lampy uliczne i parkingowe znajdują zastosowanie przede wszystkim do oświetlania dróg i ścieżek rowerowych, alejek, przejść dla pieszych, parkingów, placów itp. Jako polski producent dajemy na powyższe produkty aż 5 lat gwarancji.

Nasze lampy drogowe i parkowe ledowe produkowane są w całości w naszej fabryce w Rzeszowie. Przy ich produkcji współpracujemy z Politechniką Rzeszowską posiadającą profesjonalny sprzęt badający najważniejsze parametry oprawy, dlatego bez wahania, zdając sobie sprawę z ich jakości dajemy naszym klientom aż 5 lat gwarancji na bezawaryjne działanie tych opraw ulicznych.

Lampy uliczne a lampy parkingowe - różnice w oświetleniu

Różnica pomiędzy lampą uliczną a parkingową polega na tym, że lampy te mają inny rozszył światła. Lampy uliczne mają za zadanie świecić wzdłóż drogi, a parkingowe powinny oświetlać możliwie największy obszar powierzchni przed sobą. Różnica świecenia lampy ulicznej i parkingowej pokazana jest poniżej.


rozkład światła w lampie ulicznej rozkład światła w lampie parkingowej
rys. 1 Rozkład światła lampy ulicznej rys. 2 Rozkład światła lampy parkingowej

Przykładowa realizacja projektu oświetlenia opartego na lampach led ulicznych i parkingowych

 

lampa uliczna parkingowa led nexus street lampa uliczna parkingowa led nexus street lampa uliczna parkingowa led nexus street

 

Lampy uliczne solarne

Ciekawą propozycją wśród lamp ulicznych LED jest Solarna Lampa Uliczna. Niezastąpiona, gdy nie mamy możliwości podciągnięcia dodatkowego okablowania. Tania w eksploatacji ponieważ nie pobiera energii elektrycznej. Lampa załącza się na wbudowany czujnik ruchu, a jej montaż jest niezwykle prosty. Można ją bez problemu zamontować ma maszcie lub ścianie budynku.


Lampy Uliczne i Parkingowe LED
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 5 ocen