Strona główna Oświetlenie przemysłowe Oprawy Kanałowe i Techniczne
Filtrowanie
Zintegrowany LED
Cena
Przedział cenowy:

Lampy Kanałowe i Techniczne

Dostępne w naszym sklepie lampy kanałowe przeznaczone są do oświetlenia różnego rodzaju ciągów komunikacyjnych, klatek schodowych w blokach, garaży, parkingów podziemnych w apartamentowcach i centrach handlowych, warsztatów, piwniczek czy przejść ewakuacyjnych w halach produkcyjnych, terminalach logistycznych i magazynach. Oprawy kanałowe z powodzeniem możemy zamontować na sufitach lub ścianach. Produkty te posiadają klasę hermetyczności od IP44 co oznacza, że są odporne na kurz, wilgoć i wodę. Elementy oświetleniowe mogą mieć wbudowane diody LED lub wymienne żarówki najczęściej o trzonku E27.

Lampy kanałowe - jakie parametry i rodzaje?

W katalogu handlowym znajdują się oprawy kanałowe:

  • ze szklanym lub poliwęglanowym kloszem,
  • wyposażone w metalową albo plastikową osłonę zabezpieczającą przed mechanicznym uszkodzeniem oraz zalaniem,
  • do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego,
  • przystosowane do żarówek w klasie energetycznej A++ -E, o maksymalnej mocy 40, 60, 75 i 100 W oraz diod LED,
  • z białym, szarym i grafitowym korpusem,
  • spełniające unijne normy bezpieczeństwa i jakości.

Oświetlenie kanałowe w postaci lamp technicznych i opraw LED to uniwersalne rozwiązanie do zastosowania we wszystkich sektorach i gałęziach przemysłu i handlu.

Oprawa kanałowa LED

W poniższej kategorii asortymentowej na szczególną uwagę zasługują ścienno-sufitowe energooszczędne oprawy kanałowe LED o kącie oświetlenia 120 stopni. Klosz plafoniery wykonany został z matowego poliwęglanu, co zapewnia wysoka odporność na warunki atmosferyczne. W naszym katalogu dostępna jest lampa przeznaczona do ledowego źródła światła w klasie energetycznej A++ -A oraz mocy 5,5 i 10 W.


Oprawy Kanałowe i Techniczne
Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 10 ocen