Strona główna Oświetlenie wewnętrzne Oświetlenie meblowe LED

Oświetlenie meblowe LED

Asortyment internetowej hurtowni artykułów elektrycznych elektrosalon.pl obejmuje funkcjonalne i wysokiej klasy ledy do mebli. Produkty są bardzo łatwe do samodzielnego montażu. Każdy model objęty jest gwarancją producenta. Mamy lampy meblowe o różnej wielkości, barwie światła (ciepłej, zimnej, neutralnej), mocy  instalacji. W sklepie internetowym można zamówić oświetlenie LED do witryny i zamontowania pod szafkami łazienkowymi czy regałami w garderobie. Przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę meblowych oświetleniowych ledów do witryn i szafek, blatów i pozostałych rodzajów mebli. Lampy LED zużywają zdecydowanie mniej prądu niż tradycyjne żarówki wolframowe i halogenowe. Ponadto, dzięki swojej  konstrukcji zajmują o wiele mniej miejsca, niż klasyczne odpowiedniki. W efekcie można je zamontować np. wewnątrz oszklonego kredensu do wyeksponowania znajdującej się tam zastawy czy ozdób. Wysoka jakość materiałów, estetyka wykonania i ekstra ceny to atrybuty naszych produktów. Skorzystaj z oferty i ciesz się funkcjonalnym oświetleniem!

Wybierając meble warto pomyśleć o atrakcyjnym podkreśleniu ich walorów estetycznych, jakie stanowi oświetlenie meblowe. Polega ono na zamontowaniu listwy led na płaskiej powierzchni gablot, witryn, szafek, półek na książki, oraz innych rodzajów zabudowy, które warto w ten sposób zaakcentować.

Zastosowanie oświetlenia meblowego w domu jest niezwykle szerokie – może to być oświetlenie podszafkowe, oświetlenie szafek kuchennych, oświetlenie półek i wiele innych. Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie taśmy led do oświetlenia luster, co może zastąpić kinkiety oraz inne oprawy wykorzystywane do tego celu.

Listwy LED podszafkowe są ciekawym, niebanalnym sposobem na zwiększenie ekspozycji mebli, które oświetlają.

W tej kategorii znajdziesz najpopularniejsze wymiary listw ledowych podszafkowych o długości 30, 60, 90 i 120 cm. Nie bez znaczenia jest fakt, że możesz poszczególne rodzaje listw łączyć ze sobą na wcisk lub za pomocą specjalnego łącznika, który znajduje się w zestawie (ale tylko w ramach danego rozmiaru). Mocowanie listw podszafkowych odbywa się za pomocą wkrętów lub taśmy dwustronnej dołączonej do zestawu.

Najpopularniejszą barwą światła w tego rodzaju oświetleniu jest barwa neutralna 4000K która najlepiej odwzorowuje kolory i dlatego szczególnie jest polecana w kuchni czy łazience.


Oświetlenie meblowe LED
Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 2 ocen