Strona główna Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne

Jako niezwykle istotny element wyposażenia oświetlenie zewnętrzne domu i ogrodu wymaga przemyślanego zaplanowania. Warto dobrać kompleksowy zestaw skomponowany z wielu elementów, który zapewni doskonałą widoczność po zmroku i w pochmurne dni. Reflektory zewnętrzne oraz kinkiety pomogą również stworzyć nastrojową atmosferę i wzbogacić wygląd domu, oraz ogrodu. Na jaki rodzaj wyposażenia warto się zdecydować? Kinkiet zewnętrzny, lampa czy reflektor – możliwości jest dużo. Przed zakupem warto zastanowić się, jaki efekt chcemy uzyskać. W zależności od architektonicznego rozplanowania domu i ogrodu warto skoncentrować się na jednym rodzaju produktów – stojących lub wiszących. Jeśli szczególnie zależy Ci na energooszczędności konkretnego rozwiązania, wybierz lampy zewnętrzne LED lub oświetlenie z czujnikiem ruchu, które pozwala zredukować ilość zużywanego prądu do minimum.

 
12 

Lampy i kinkiety zewnętrzne

Dostępne w naszym asortymencie lampy zewnętrzne dzielą się na stojące i wiszące. W zależności od bryły Twojego domu i rozplanowania ogrodu, dobór oświetlenia będzie nieco się różnić. Jeśli zależy Ci na stworzeniu w ogrodzie kącika, w którym możliwe będzie przebywanie w godzinach wieczornych i nocnych, zdecyduj się na lampę stojącą. W otrzymaniu równomiernego efektu oświetleniowego pomogą z kolei wiszące modele. Najlepiej zdecydować się na zestawienie obu rodzajów lamp. Nowoczesne kinkiety zewnętrzne wzbogacą efekt, dodając nieco kameralnej atmosfery.

Oświetlenie LED przed dom

Jeśli poszukujesz energooszczędnego oświetlenia, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór lamp zewnętrznych LED. Z racji swojej konstrukcji stanowią wyjątkowo tani i przyjazny środowisku sposób na oświetlenie. Równie energooszczędnym rozwiązaniem jest zakup lamp przed dom, które są wyposażone w czujniki ruchu. Zapalając się i wyłączając automatycznie, zapewniają domownikom wygodę i zmniejszają rachunki za energię. Wszystkie te rozwiązania znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!


Oświetlenie zewnętrzne
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 7 ocen