INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna Oświetlenie wewnętrzne Plafony
Filtrowanie
Czujnik ruchu
Cena
Przedział cenowy:

Plafony

Plafony sufitowe LED do Twojego domu

Oferowane w naszym sklepie produkty oświetleniowe mają szerokie zastosowanie w warunkach domowych. Proponując bogaty wybór oświetlenia, wychodzimy naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom klientów. Asortyment obejmuje wyłącznie starannie dobrane egzemplarze, które wyróżniają się korzystną relacją ceny do jakości.

Plafony LED - gustowne oświetlenie Twojego mieszkania

Oświetlenie ledowe nie bez przyczyny staje się powszechnie stosowaną technologią, z której korzysta się zarówno w domach, jak i w przestrzeni publicznej. Wyróżnia się ono niskim poborem prądu, co przekłada się na oszczędność na rachunkach za elektryczność. Potwierdzają to zgromadzone w niniejszej kategorii plafony sufitowe wykonane w technologii LED, które charakteryzują się nie tylko wysoką wydajnością, ale również są przyjazne dla środowiska, ponieważ zużywają niewiele prądu. Co więcej, cechują się bardzo długą żywotnością, a do ich produkcji nie wykorzystuje się substancji zagrażających środowisku naturalnemu.

Szeroki wybór plafonów dostępnych w naszym sklepie pozwala na znalezienie egzemplarza do każdego pomieszczenia i w dowolnym stylu wykończenia. Bogactwo kształtów, kolorów oraz rozwiązań designerskich i technologicznych sprawia, że oferta zaspokaja gusta, wymagania i potrzeby każdego klienta. Oto co mamy do zaproponowania w jej ramach.

Plafony do salonu - szyk i elegancja

Oświetlenie każdego pomieszczenia jest ważne, ale tam, gdzie spędza się wiele czasu, jest ono szczególnie istotne. Mowa np. o salonie, w którym coraz częściej rozważa się zastosowanie plafonów zamiast bardziej tradycyjnych rozwiązań, jak lampy czy żyrandole. To dobry wybór, szczególnie ze względu na ogromną różnorodność dostępnych produktów. W naszym sklepie można znaleźć modele pasujące do każdego wnętrza niezależnie od stylu, w jakim zostało wykończone.

Tego rodzaju oświetlenie można z łatwością dobrać do koloru i faktury ścian oraz ogólnego zamysłu projektowego pomieszczenia. Częstym schematem powtarzającym się w wielu minimalistycznych modelach jest kształt w formie figury geometrycznej, np. kwadratu, prostokąta czy trójkąta. Z powodzeniem da się je zestawić z różnymi elementami wykończenia wnętrza jak meble czy dekoracje. Z kolei inne modele przypominają bardziej żyrandole i wyróżniają się elegancją, która czyni z nich znakomite oświetlenie do klasycznie wykończonych wnętrz.

Plafony kryształowe - najwyższej jakości oświetlenie LED

To świetny wybór, gdy poszukuje się eleganckiego, kunsztownego oświetlenia, które ma jednocześnie pełnić funkcje ozdobne. Zastosowanie kryształów przywodzi na myśl wręcz królewskie wnętrza, dlatego zgromadzone tu artykuły doskonale wyglądają w zestawieniu z bogatym wystrojem, choć nie tylko, bo współcześnie można je spotkać również w pomieszczeniach wykończonych nowocześnie, a także w bardzo popularnych ostatnimi czasy loftach. Wybór plafonów kryształowych to odważny krok, który przy odpowiedniej realizacji pozwala na osiągnięcie wręcz oszałamiających efektów wizualnych.

Choć właściwości estetyczne są niewątpliwie ważne, to zalety opisywanego rozwiązania bynajmniej się do nich nie ograniczają. Warto podkreślić chociażby oszczędność przestrzeni względem lamp, które stawia się na podłodze. Ponadto zgromadzone w naszym sklepie produkty cechują się znakomitą trwałością i wytrzymałością, co jest wynikiem zastosowania starannie dobranych materiałów do produkcji i precyzyjnego wykonania.

Nowoczesne plafony łazienkowe idealne do Twojej toalety

Umieszczone w centralnym punkcie oświetlenie to najlepszy pomysł w łazience, co potwierdzają nie tylko opinie doświadczonych projektantów, ale również użytkowników korzystających z takiego rozwiązania. Za sprawą odpowiednio dobranego nowoczesnego plafonu łazienkowego można w rozproszony, ale skuteczny sposób oświetlić całą powierzchnię pomieszczenia. Dostępne w naszym sklepie produkty są skonstruowane tak, aby zapewniały efektywne, a zarazem łagodne dla oczu oświetlenie. W razie potrzeby można wzbogacić je o punktowe światła skierowane na lustro, wannę czy prysznic.

Plafon P1 Roma
37.10 zł
Plafon P1 Soccer
46.64 zł
Plafon P1 Tokyo Eco
42.24 zł
Plafon P2 Duna Amb Pat
66.00 zł
Plafon P2 Duna Bia Chr
62.48 zł
Plafon P2 Duna Bia Pat
62.48 zł
Plafon P2 Florencja
43.00 zł
Plafon P2 Lagos
43.00 zł
Plafon P2 Soccer
77.44 zł
Plafon Petra
51.50 zł
Plafon Planta 2
111.30 zł
Plafon Planta 3
132.30 zł
Plafon Planta 4
157.50 zł
Plafon Plaza 2
107.80 zł
Plafon Quado biały
88.88 zł
Plafon Quado czarny
88.88 zł
Plafon Quado DELUXE 1 biały
109.12 zł
Plafon Quado DELUXE 1 czarny
109.12 zł
Plafon Quado DELUXE 1 popiel
109.12 zł
Plafon Quado DELUXE 2 biały
168.96 zł
Plafon Quado DELUXE 2 czarny
168.96 zł
Plafon Quado DELUXE 2 popiel
168.96 zł
Plafon Quado popiel
88.88 zł
Plafon Quado PRO 1 biały
102.96 zł
Plafon Quado PRO 1 czarny
102.96 zł
Plafon Quado PRO 1 popiel
102.96 zł
Plafon Quado PRO 2 biały
162.80 zł
Plafon Quado PRO 2 czarny
162.80 zł
Plafon Quado PRO 2 popiel
162.80 zł
Plafon Ravenna 4
325.50 zł
Plafon Rolos 2 biały
120.56 zł
Plafon Rolos 2 popiel
120.56 zł
Plafon Rolos 3 biały
174.24 zł
Plafon Rolos 3 popiel
174.24 zł
Plafon Rolos 3A czarny
145.20 zł
Plafon Rolos 3A popiel
145.20 zł
Plafon Rolos 3B czarny
151.36 zł
Plafon Rolos 3B popiel
151.36 zł
Plafon Rossa Ecri P1
37.10 zł
Plafon Rubik biały
89.60 zł
 12345 

Wśród rodzajów oświetlenia sufitowego szczególne miejsce zajmują plafony. Ich popularność i różnorodność wynika z faktu, że są one w stanie dość równomiernie oświetlić pomieszczenie w jakich je zamontowano, dobrze rozproszone światło plafonu sufitowego korzystnie wpływa na nasze samopoczucie, ponieważ przypomina naturalne światło dzienne, co jest ważne szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy to cierpimy na jego niedobór. Bierze się to z tego, że w przeciwieństwie do lamp wiszących, plafon znajduje się blisko sufitu, co umożliwia szeroki kąt rozproszenia światła tych lamp sufitowych. Najczęściej występującymi kształtami, jakie spotykamy wśród tych lamp są plafony okrągłe i plafony kwadratowe. Jeśli zaś chodzi o style lamp plafonów, największym wzięciem cieszą się lampy rustykalne (nadające pomieszczeniu swojski, nieco dworkowy styl) oraz plafony klasyczne (cenione ze względu na prostotę i piękno linii). W przypadku stosowania tej formy opraw do oświetlenia korytarzy, klatek schodowych, przejść, warto zastosować plafony z czujnikiem ruchu, które zminimalizują zużycie energii, emitując światło wtedy, kiedy będzie ono potrzebne.

Plafony do salonu

Poszukując odpowiedniej oprawy świetlnej do naszego salonu, musimy wziąć pod uwagę roli jaką spełnia. W większości przypadków będziemy szukać dobrego centralnego oświetlenia, które będziemy mogli wykorzystać podczas wypoczynku w rodzinnym gronie, spożywania posiłków czy sprzątania. Powinno ono pozwalać na wykonywanie powyższych czynności, jednocześnie emitując kameralne, nie nadmiernie intensywne światło, które nie zakłóci naszego odpoczynku.

Plafony łazienkowe

Łazienka jest jednym z niewielu pomieszczeń w naszych domach, z doborem dla których oświetlenia mamy zwykle kłopoty. Wynika to z charakteru tego miejsca, możliwości kontaktu oprawy z wodą, konieczności należytego doświetlenia luster oraz innych czynników. Dobrym rozwiązaniem w tym względzie będą plafony sufitowe LED, których umieszczenie pozwala na uniknięcie wejścia w interakcję z wodą, a rozproszone, zbliżone do naturalnego światło zapewnia tak intymność, jak również należyte oświetlenie tego pomieszczenia.

Plafony z czujnikiem ruchu

Plafony z czujnikiem ruchu stosowane są zarówno na zewnątrz jak i w środku budynku. Jeśli chodzi o zastosowania na zewnątrz to dobrym pomysłem będzie zainstalowanie plafonu jako oświetlenie wejścia budynku, wejścia garażu czy tarasu. Należy tutaj jednak pamiętać by plafon instalowany na zewnątrz miał podwyższoną klasę odporności na wchłanianie wilgoci - co najmniej IP44.

Natomiast w budynku możemy wykorzystać plafony z czujnikiem ruch do oświetlenia korytarzy, łazienki, a także w piwnicy czy na strychu. Często lampy z czujnikiem ruchu stosowane są również w kotłowni, schodach, czy pomieszczeniach bez okien gdzie trudno jest nam namierzyć włącznik światła.

Lampy suftowe LED wpuszczane / oprawy podtynkowe LED

Ciekawym rozwiązaniem do sufitów podwieszanych są lampy sufitowe LED wpuszczane. Mocuje się je podtynkowo i stanowią doskonałą alternatywę do klasycznych opraw oświetleniowych. Lampy podtynkowe są eleganckie i dyskretne z tego względu idealnie nadają się do oświetlania ciągów komunikacyjnych, korytaży, świetlic itp. Ledowe lampy sufitowe wpuszczane mają różną moc od 6W do 24W i różne wymiary średnicy więc należy wcześniej dobrać odpowiednią lampę do danego pomieszczenia.