INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna Oświetlenie przemysłowe Reflektory i szynoprzewody
Filtrowanie
Cena
Przedział cenowy:

Reflektory i szynoprzewody

nextrack szynoprzewody i reflektory

Reflektory LED do Twojej firmy

Zgromadzone poniżej produkty są słusznie uznawane za idealny rodzaj oprawy do nowoczesnego biura niezależnie od jego wielkości. Wszystko za sprawą połączenia współczesnej estetyki z zaawansowaną funkcjonalnością. Reflektory szynowe mogą być wieszane na specjalnych szynach, dokładnie w tych miejscach, gdzie najbardziej jest potrzebne wyraziste, ale i przyjazne dla oka światło. Co istotne, oprawy zebrane w tej kategorii mogą być obracane, co umożliwia punktowe oświetlenie, na przykład eksponujące konkretne stanowiska pracy. Pokaż wiecej opisu >>

Zawiesie do SZYNOPRZEWODU 2m BIAŁY
14.90 zł
Zasilanie Lewe Białe do Led Nextrack Nt
18.50 zł
Zasilanie Lewe Czarne do Led Nextrack Nt
18.50 zł
Zasilanie Prawe Białe do Led Nextrack Nt
18.50 zł
Zasilanie Prawe Czarne do Led Nextrack Nt
18.50 zł
Zaślepka Biała do Led Nextrack Nt
3.90 zł
Zaślepka Czarna do Led Nextrack Nt
3.90 zł
 12
 

Systemy Szynowe (inne nazwy: szynoprzewody, reflektory szynowe, lampy reflektory do szyn) to obecnie coraz częściej wybierany system oświetlenia, dlatego postanowiliśmy przybliżyć Ci ten system.

I.  Szyny. Najczęściej występującymi szynami są szyny 3-fazowe, których zaletą jest to, iż pozwalają na stworzenie dwóch obiegów prądowych z których każdy można włączać samodzielnie daje to możliwość włączania wybranych lamp na szynie.

Szyny występują w dwóch wymiarach: 1m i 2m najbardziej popularne kolory szyn to czarny i biały.

II. Zasilanie. Jest to urządzenie, które możemy zamontować z lewej lub prawej strony szynoprzewodu. W środku zasilania zamontowana jest kostka, która umożliwia łatwe podłączenie zasilacza do przewodów prądowych.

III. Łączniki i zaślepki. Łączniki umożliwiają łatwe łączenie dwóch szyn. Wyróżniamy łączniki wewnętrzne, zewnętrzne oraz kątowe. Łączniki kątowe umożliwiają łączenie szyn pod kątem prostym.  Zawsze na końcu szyn montujemy zaślepki maskujące, które sprawiają, że cała instalacja jest estetycznie wykończona.

IV. Montaż. Szyny montujemy na dwa sposoby, w zależności od potrzeby. Najpopularniejszym sposobem montażu jest przymocowanie szyny bezpośrednio do sufitu, ale możemy również zamontować szyny na specjalnych zawiesiach (linkach stalowych), które rozmieszczamy w odległości co 1 metr.

V. Reflektory. Dobór reflektorów zależy od tego, co chcemy oświetlić i w jakim pomieszczeniu. Jeśli zależy nam na rozświetleniu całego pomieszczenia wybieramy oprawy z szerokim kątem świecenia, jeśli natomiast chcemy doświetlić wybrane obiekty np. obraz to wybieramy oprawy z wąskim kątem świecenia. To na co powinniśmy zwracać uwagę wybierając reflektory to jakość zastosowanych w reflektorze diod LED. W reflektorach, które my proponujemy zastosowane zostały najwyższej jakości diody LED marki Citizen, co jest gwarancją długiego i bezpiecznego użytkowania oprawy.