INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna Oświetlenie wewnętrzne Spoty i Tuby oświetleniowe
Filtrowanie
Cena
Przedział cenowy:

Spoty i Tuby oświetleniowe

Spoty do montażu natynkowego i podtynkowego (tuby oświetleniowe) w najpopularniejszych odmianach kolorystycznych (białe, chromowane, czarne lub dwukolorowe czarno złote czy biało złote). Spoty występują w kształcie prostokąta o różnych wysokościach i średnicach oraz w kształcie walca (tuby oświetleniowe). Najczęściej do spotów wkładamy żarówki LED GU10. Do większości zastosowań wystarczą tutaj żarówki led o mocy 4W, 5W lub 7W. Natomiast występujęą również tuby oświetleniowe z zintegrowanym żródłem LED. Spoty wykonane są z najczęściej z aluminium ale występują również spoty w których dominującym materiałem jest stal, gips lup beton. Wszystkie te oprawy charakteryzują się doskonałą jakością wykonania. Ich prostota i uniwersalny design sprawia, że mają bardzo szerokie zastosowanie zarówno w pomieszczeniach komercyjnych jak i mieszkalnych. W zależności od potrzeby możemy znaleźć tuby led z regulowaną głowicą (mają możliwość regulowania kąta świecenia). Występuję również wodoodporne spoty, tuby łazienkowe. Zachęcamy do użycia filtra, jaki znajduje się z lewej strony tak by wybrać oprawę, która najbardziej będzie odpowiadała Twoim potrzebom. Możemy sortować sobie oprawy ze względu na kolor, ruchomą głowicę, czy rodzaj zastosowania. Wszystkie tuby oświetleniowe z tej kategorii posiadają dwuletnią gwarancję jakości.

Jeszcze ważna uwag dotycząca nazewnictwa. Mówiąc o tubach oświetleniowych mamy na myśli zarówno oprawy okrągłe w kształcie walca jak i oprawy prostokątne. Generalnie określenie tuba oświetleniowa przyjęło się w potocznym nazewnictwie do opraw natynkowych, bez zwisu z pojedynczym źródłem światła najczęściej na żarówkę GU10.

Zobacz również kategorie: PlafonyPanele LEDLampy wiszące

Ruchoma Oprawka Natynkowa LED 8W H82 Biała
152.90 zł
284.90 zł 399.90 zł
219.90 zł 299.90 zł
 123 

Jedną z form opraw oświetleniowych zdobywających coraz większą popularność są spoty, znane również jako tuby oświetleniowe. Jedną z głównych zalet oświetlenia typu spot są ich ruchome głowice, umożliwiające dowolne skierowanie emitowanego przez nie światła. Nasze spoty led mogą zostać użyte w łazience, salonie, na klatce schodowej, oraz w niemal każdej lokacji, gdzie można zastosować oświetlenie wewnętrzne. Przy planowaniu wystroju łazienki przydatna może się okazać wodoszczelność tub łazienkowych, która ze względu na możliwe zawilgocenie elementów oświetlenia, przemawia za wyborem tego rodzaju lamp. Równie dobrze sprawdzą się tuby do kuchni.

Lampa sufitowa spot

Jednym z najczęściej stosowanych sposobów wykorzystywania spotów, jest umieszczanie ich na suficie w formie lamp tub sufitowych. Stanowią one ciekawą alternatywę dla tradycyjnych opraw, nadając wnętrzom nowoczesny (a także elegancki) wygląd. Najczęściej wybieranymi tubami sufitowymi tego rodzaju są tuba czarna oraz tuba biała, oprócz których jednak oferujemy odmienne, interesujące wersje kolorystyczne. Spoty led można również różnicować pod względem ilości głowic - i tak mamy do czynienia ze spotami pojedynczymi, spotami podwójnymi oraz spotami potrójnymi.

Oświetlenie tuba led

Ostatnia dekada zdecydowanie należała do oświetlenia ledowego cenionego ze względu na znacznie dłuższy czas pracy niż w tradycyjnych żarówkach, wysoką efektywność i duży wybór barwy światła. Wśród szerokiego asortymentu tego rodzaju oświetlenia znajdują się również lampy spot. Ciekawym rozwiązaniem w tym względnie okazują się spoty gipsowe, które można wkomponować w ścianę i pomalować, co pozwoli lepiej dopasować je do charakteru pomieszczenia. Tuby led z pewnością będą doskonałym źródłem światła w naszym pokoju dziennym, gdzie sprawdzą się nasze tuby do salonu, a zwłaszcza te w klasycznych odcieniach – spoty czarne i spoty białe.