Strona główna
array(3) { ["site"]=> string(5) "offer" ["id"]=> int(45050873) ["view"]=> int(1) }

Oferujemy szeroki wybór żarówek LED E14. Są to produkty pochodzące od renomowanych producentów, gwarantujące długie i bezproblemowe działanie. Żarówki LED to świetna alternatywa dla tradycyjnych źródeł światła. Dzięki niższemu poborowi mocy przy zachowaniu dużej jasności gwarantują realną oszczędność. Stanowią też bardziej ekologiczne rozwiązanie.

Informacja
Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania

Żarówki LED E14 - szeroki wybór

Wśród prezentowanych egzemplarzy znajdziesz żarówki LED z trzonkiem E14 o odmiennej temperaturze barwowej – zarówno ciepłej, zimnej, jak i neutralnej. To sprawia, że łatwo dopasujesz te źródła światła do przestrzeni wypoczynkowej, łazienki, jak i gabinetu czy biura. Oferujemy także modele RGB – z możliwością wybierania między nawet 12 kolorami. Jeśli natomiast potrzebna Ci żarówka ściemnialna – również znajdziesz ją w prezentowanym asortymencie.

Różne kształty oraz barwa szkła (mleczna, bezbarwna) ułatwiają dopasowanie żarówki do konkretnej oprawy. Prezentowane tu produkty świetnie komponują się z lampami nowoczesnymi, loftowymi, jak i klasycznymi. Sprawdź sam dostępne u nas żarówki LED!