Strona główna Źródła światła Żarówki LED Żarówki LED E27
Filtrowanie
Trzonek
Cena
Przedział cenowy:

Żarówki LED E27

W prezentowanym asortymencie dostępne są żarówki LED z trzonkiem E27. Wśród nich znajdują się źródła światła o różnej ilości lumenów i odmiennych temperaturach barwowych – zarówno neutralnych, ciepłobiałych, jak i zimnobiałych oraz RGB. Dzięki temu łatwo dopasuje się je do konkretnych wymagań. Zróżnicowane kształtny żarówek, jakie można znaleźć w naszej ofercie, sprawiają, że będą pasowały do lamp zaprojektowanych w różnych stylach – tradycyjnym, nowoczesnym, jak i nawiązujących do wzornictwa industrialnego.

 
12 

Żarówki LED E27 renomowanych producentów

Prezentowane tu artykuły to wyroby renomowanych producentów. Żarówki LED charakteryzują się dłuższą żywotnością i dużą mocą (wyrażaną w lumenach) przy niskim poborze energii elektrycznej. Wśród propozycji widnieje również inteligentna żarówka LED E27 marki TUYA, działająca jako przekaźnik Wi-Fi. Dzięki niej można skutecznie zwiększyć zasięg sieci w domu czy w biurze. Ma ona także szereg innych przydatnych funkcji, w tym ściemnianie i sterowanie głosowe.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Jeśli potrzebujesz żarówki LED z gwintem E27 tutaj z pewnością znajdziesz model, który będzie odpowiadać Twoim wymogom.


Żarówki LED E27
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 6 ocen