Strona główna Źródła światła Żarówki LED Żarówki LED GU10
Filtrowanie
Trzonek
Cena
Przedział cenowy:

Żarówki LED GU10

W tym miejscu znajdziesz żarówki LED z trzonkiem GU10. Choć jest to rzadziej spotykany standard niż najpowszechniejsze E27 i E14, to coraz bardziej zyskuje on na popularności. Tego typu żarówki są idealnymi źródłami światła do opraw wpuszczanych. Żarówka typu reflektor to świetne rozwiązanie zarówno do łazienki, kuchni, jak i salonu, montowane np. w oprawach w podwieszanym suficie.

Żarówki LED GU10 od renomowanych producentów

Proponujemy wyroby renomowanych producentów, w tym m.in. koreańskiego giganta – Samsunga. Dostępne w ofercie różne temperatury barwowe pozwalają dobrać odpowiednią ciepłotę światła do typu przestrzeni – wypoczynkowej, jak i roboczej. Żarówka LED z trzonkiem GU10 to znakomita alternatywa dla halogenów – przy porównywalnej cenie zakupu pobiera znacznie mniej energii, gwarantując tym samym realne oszczędności.

Tego typu żarówki stanowią jeden z najczęstszych wyborów do wnętrz nowoczesnych. Gwarantują doskonałe doświetlenie całej przestrzeni i długą żywotność. Jeśli więc szukasz źródeł światła z montażem GU10 – przejrzyj nasz katalog produktów.


Żarówki LED GU10
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 10 ocen