INFOLINIA 531 777 377
REKLAMACJE 531 777 477
0 szt
0.00 zł
Strona główna Oświetlenie wewnętrzne Plafony
Filtrowanie
Czujnik ruchu
Cena
Przedział cenowy:

Plafony

Plafony sufitowe LED do Twojego domu

Oferowane w naszym sklepie produkty oświetleniowe mają szerokie zastosowanie w warunkach domowych. Proponując bogaty wybór oświetlenia, wychodzimy naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom klientów. Asortyment obejmuje wyłącznie starannie dobrane egzemplarze, które wyróżniają się korzystną relacją ceny do jakości.

Plafony LED - gustowne oświetlenie Twojego mieszkania

Oświetlenie ledowe nie bez przyczyny staje się powszechnie stosowaną technologią, z której korzysta się zarówno w domach, jak i w przestrzeni publicznej. Wyróżnia się ono niskim poborem prądu, co przekłada się na oszczędność na rachunkach za elektryczność. Potwierdzają to zgromadzone w niniejszej kategorii plafony sufitowe wykonane w technologii LED, które charakteryzują się nie tylko wysoką wydajnością, ale również są przyjazne dla środowiska, ponieważ zużywają niewiele prądu. Co więcej, cechują się bardzo długą żywotnością, a do ich produkcji nie wykorzystuje się substancji zagrażających środowisku naturalnemu.

Szeroki wybór plafonów dostępnych w naszym sklepie pozwala na znalezienie egzemplarza do każdego pomieszczenia i w dowolnym stylu wykończenia. Bogactwo kształtów, kolorów oraz rozwiązań designerskich i technologicznych sprawia, że oferta zaspokaja gusta, wymagania i potrzeby każdego klienta. Oto co mamy do zaproponowania w jej ramach. Pokaż wiecej opisu >>

Plafon LED S-12W, 800lm, barwa Neutralna
34.90 zł
Plafon LED SP-18W, 1620lm, barwa Neutralna
49.60 zł
Plafon LED SP-18W, 1620lm, barwa Neutralna
52.90 zł
Plafon LED SP-24W, 2160lm, barwa Neutralna
66.70 zł
Plafon LED SP-24W, 2160lm, barwa Neutralna
71.50 zł
Oprawa Plafon LED S-330 z Czujnikiem
99.90 zł
Plafon JOWISZ 250 - Bez Czujnika Ruchu
36.30 zł
Plafon JOWISZ 300 - Bez Czujnika Ruchu
43.40 zł
Plafon KWADRAT 200
30.50 zł
Plafon KWADRAT 240
33.40 zł
Plafon OKRĄGŁY 200
30.50 zł
Plafon OKRĄGŁY 240
33.40 zł
Plafon Iglo 50 czarny
203.27 zł
Plafon Iglo 50 popiel
203.27 zł
 
1234 

Wśród rodzajów oświetlenia sufitowego szczególne miejsce zajmują plafony. Ich popularność i różnorodność wynika z faktu, że są one w stanie dość równomiernie oświetlić pomieszczenie w jakich je zamontowano, dobrze rozproszone światło plafonu sufitowego korzystnie wpływa na nasze samopoczucie, ponieważ przypomina naturalne światło dzienne, co jest ważne szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy to cierpimy na jego niedobór. Bierze się to z tego, że w przeciwieństwie do lamp wiszących, plafon znajduje się blisko sufitu, co umożliwia szeroki kąt rozproszenia światła tych lamp sufitowych. Najczęściej występującymi kształtami, jakie spotykamy wśród tych lamp są plafony okrągłe i plafony kwadratowe. Jeśli zaś chodzi o style lamp plafonów, największym wzięciem cieszą się lampy rustykalne (nadające pomieszczeniu swojski, nieco dworkowy styl) oraz plafony klasyczne (cenione ze względu na prostotę i piękno linii). W przypadku stosowania tej formy opraw do oświetlenia korytarzy, klatek schodowych, przejść, warto zastosować plafony z czujnikiem ruchu, które zminimalizują zużycie energii, emitując światło wtedy, kiedy będzie ono potrzebne.

Plafony do salonu

Poszukując odpowiedniej oprawy świetlnej do naszego salonu, musimy wziąć pod uwagę roli jaką spełnia. W większości przypadków będziemy szukać dobrego centralnego oświetlenia, które będziemy mogli wykorzystać podczas wypoczynku w rodzinnym gronie, spożywania posiłków czy sprzątania. Powinno ono pozwalać na wykonywanie powyższych czynności, jednocześnie emitując kameralne, nie nadmiernie intensywne światło, które nie zakłóci naszego odpoczynku.

Plafony łazienkowe

Łazienka jest jednym z niewielu pomieszczeń w naszych domach, z doborem dla których oświetlenia mamy zwykle kłopoty. Wynika to z charakteru tego miejsca, możliwości kontaktu oprawy z wodą, konieczności należytego doświetlenia luster oraz innych czynników. Dobrym rozwiązaniem w tym względzie będą plafony sufitowe LED, których umieszczenie pozwala na uniknięcie wejścia w interakcję z wodą, a rozproszone, zbliżone do naturalnego światło zapewnia tak intymność, jak również należyte oświetlenie tego pomieszczenia.

Plafony z czujnikiem ruchu

Plafony z czujnikiem ruchu stosowane są zarówno na zewnątrz jak i w środku budynku. Jeśli chodzi o zastosowania na zewnątrz to dobrym pomysłem będzie zainstalowanie plafonu jako oświetlenie wejścia budynku, wejścia garażu czy tarasu. Należy tutaj jednak pamiętać by plafon instalowany na zewnątrz miał podwyższoną klasę odporności na wchłanianie wilgoci - co najmniej IP44.

Natomiast w budynku możemy wykorzystać plafony z czujnikiem ruch do oświetlenia korytarzy, łazienki, a także w piwnicy czy na strychu. Często lampy z czujnikiem ruchu stosowane są również w kotłowni, schodach, czy pomieszczeniach bez okien gdzie trudno jest nam namierzyć włącznik światła.

Lampy suftowe LED wpuszczane / oprawy podtynkowe LED

Ciekawym rozwiązaniem do sufitów podwieszanych są lampy sufitowe LED wpuszczane. Mocuje się je podtynkowo i stanowią doskonałą alternatywę do klasycznych opraw oświetleniowych. Lampy podtynkowe są eleganckie i dyskretne z tego względu idealnie nadają się do oświetlania ciągów komunikacyjnych, korytaży, świetlic itp. Ledowe lampy sufitowe wpuszczane mają różną moc od 6W do 24W i różne wymiary średnicy więc należy wcześniej dobrać odpowiednią lampę do danego pomieszczenia.